ارسال پست الکترونیک صفحه اصلی سایت تماس با ما اضافه نمودن به لیست سایتها چک کردن پست الکترونیک صفحه اصلی سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران
Exir Teb Exir Teb Exir Teb Exir Teb اکسیر طب اکسیر طب اکسیر طب اکسیر طب اکسیر طب
تماس با ما پرسش و پاسخ فرم سفارش پیوند به سایتهای دیگر مقالات معرفی محصولات اکسیر طب معرفی خدمات درباره ما صفحه اصلی
                 
 
عناوین دیگر مقالات :

بخش خبري (جرايد)

امر رشد طلاق
انزال زودرس
روابط زناشویی در دوره سالمندی
شخيص آلودگی به ويروس اچ. آی. وی.
كيفر سقط جنين در قانون مجازات اسلامي و تعارض آن با ماده 91 قانون تعزيرات
گزارشي از سقط غيرقانوني جنين
موارد سقط جنین مجاز در دنیا و ایران!
موارد سقط جنین مجاز!

تعاريف و مكانيسم مسائل جنسي

هيدروسل (مایع دور بیضه) چیست و چگونه درمان می شود ؟
« زود به انزال رسیدن»
ادرار خونی (هماتوری) چیست؟
بررسی مایع منی - اسپرم و مسایل پیرامون آن ( از جنبه پزشکی )
تستسترون (هورمون مردانه) ...
تعريف علمي اعمال مشروع جنسي
دیر « نعوظ » کردن :
سستی نعوظ
سوزاك در مردان و زنان
عوارض انزال زودرس
معاينه شخصي بيضه (T.S.E)
ناتوانی جنسی Erectile Dysfunction) Impotence)
نحوه عمل وازكتومي در پيشگيري از بارداري چيست؟
کم بودن «منی» چه ربطی به کارهای مغزی و روانی دارد ؟
کوچکی بیضه ها

مطالب درباره توانبخشی جنسی

اختلالات آلت تناسلي
انواع درمانهاي موازي ناتوانی جنسی و عوارض انها
دستگاه تناسلي مردان
شكستگي در الت
مشکلات انزال :
مشکلات بیضه و کیسه بیضه مردان:
مشکلات نعوظ :

نكات اموزشي _اميزشي

روابط جنسی و اثر آن در تحکیم خانواده ]
[ فواید رابطه زناشویی سالم ]
آیا منی خوردنی است و برای پوست مفید است
بلوغ، بلوغ جنسی و هویت جنسی
بهترين روش پيشگيری از بارداری در ابتدای ازدواج
بیماریهای مقاربتی شایع درایران و جهان
پنجاه درصد طلاق‌ها ريشه در مشکلات جنسي
تحریک جنسی همسر
تصور های اشتباه در مورد ارگاسم
جلوگيري از بارداري با روش تزريقي
چگونه احتمال بارداری را زیاد کنید؟
خستگی عمومی و کوفتگی اعصاب و ناتوانی جنسی
خواب های جنسی که گاهی باعث آزار ما می شوند
درمان انزال جنسی زود رس چیست؟
ديسپارونی (آميزش دردناک)
روش فشردن آلت برای عقب انداختن انزال :
سئوالات جنسی بچه ها را چگونه پاسخ دهیم ؟
كيگل
ناباروري و مسائل پیرامون
نحوه تعامل خصوصي زن و شوهر
همجنس گراي ياlesbian
یک واقعیت :
 
 
گزارشي از سقط غيرقانوني جنين   عنوان مقاله : 
به دنبال افزايش سن تجرد در كشور كه برخي از صاحبنظران دليل آن را محدوديت هاي اقتصادي در مسير ازدواج مي دانند يك جراح و متخصص زنان و زايمان با هشدار نسبت به افزايش و عوارض سقطهاي غيرقانوني گفت : اغلب دختران و زناني با طيف سني ۳۰ تا ۵۰ سال هستند كه به دليل بارداري ناخواسته و از ترس آبرو به سقط جنين اقدام مي كنند .
يكي از نتايج سخت بودن شرايط ازدواج براي جوانان برقراري روابطي به دور از نظارت والدين و خانواده در ميان برخي از جوانان است و چنانچه داوري درباره پيامدهاي اخلاقي و ارزشي اين روابط را مسكوت بگذاريم پيامدهاي ديگر اين روابط از جمله سقطهاي غيرقانوني و خطرناك لزوم آگاهي بخشي به جوانان به ويژه دختران و زنان دوچندان مي شود.
دكتر ژانت مهجوري كه جراح و متخصص زنان و زايمان است در اين باره مي گويد : متاسفانه گاهي شاهد انجام عمل سقط جنين توسط ماماهايي در كشور هستيم كه شرايط انجام آن را رعايت نمي كنند و عوارضي همچون پاره گي رحم نازايي ثانويه خونريزي طولاني و سقط ناقص را موجب مي شوند
وي مي گويد : در مواردي كه با اينگونه مراجعان برخورد كرده ام اغلب دختران و زناني با طيف سني ۳۰ تا ۵۰ سال هستند كه به دليل فقر مالي و از روي ناچاري به عقد موقت تن داده اند. اين افراد و ساير كساني كه به سقط روي مي آورند به دليل بارداري ناخواسته فقر فرهنگي عدم آگاهي از روش هاي جلوگيري از بارداري نوين و ترس از آبروي خود حاضر مي شوند با جان خود بازي كنند.
مهجوري با اشاره به يكي از تجربيات خود درباره فردي كه با مراجعه به مراكز غير قانوني سقط جنين با حالتي رو به مرگ در مقابل چشمان ديگر كودكانش به بيمارستان آورده شده بود ادامه داد : با اينكه اين بيمار از شدت خونريزي دچار شوك شده بود اما هرچه كه اصرار كرديم كه بگويد به كدام مركز رفته است مي گفت از من خواسته اند كه دست روي قرآن بگذارم و قسم بخورم كه حرفي نمي زنم و مركز را لو نمي دهم .
به گفته متخصصان زنان و زايمان سقط هاي غيرقانوني جنين باعث ورود عفونت به خون مادران شده و علاوه براين عوارضي همچون ناباروري تا پايان عمر و حتي مرگ را به دنبال دارد.
به گفته اين متخصصان از سوي ديگر مراكز غيرقانوني سقط جنين شرايط و امكانات بهداشتي و استريليزه را دارا نيستند و حتي اين عمل خطرناك در برخي از مطب هايي انجام مي شود كه شرايط و امكانات لازم را ندارند انجام مي شود.
يكي از افراد مراجعه كننده به اين مراكز غير فانوني سقط جنين مي گويد : با چشماني بسته من را وارد خانه اي كردند تا مسير رفت و آمد را ياد نگيرم و در اين خانه توسط ماما و بدون بيهوشي جنين خود را سقط كردم .
براساس اين گزارش به دليل غيرقانوني بودن عمل سقط و بار ضداخلاقي مرتكب شوندگان و انجام آن در مراكز غير قانوني و امتناع برخي مسئولان از دادن اطلاعات آمار دقيقي درباره اين پديده در كشور وجود ندارد اما طبق آمار جهاني و براساس دو مطالعه انجام شده در آمريكا ۴۰ درصد مرگ و ميري كه براي دو هزار و ۴۰۰ بيمارطي سالهاي ۷۶ تا ۷۷ رخ داده است ناشي از عفونت هاي سقط جنين بوده است . در تحقيقاتي مشابه اي كه در سال ۲۰۰۰ در فرانسه انجام شد نتايج يكساني به دست آمده است .
درباره لزوم آگاهي رساني درباره سقط جنين همين نكته بس كه اگر متخصصان زنان و ماماهاي كشور بدانند زماني كه اقدام به سقط جنين مي كنند حتي اگر ضرر و عارضه اي متوجه مادر نشود اما به دليل قتل نفس قاتل محسوب مي شوند و موظف به پرداخت ديه خواهند بود..
شرح : 

مقاله بدون متن تکمیلی می باشد.

 
متن کامل مقاله : 
 
 
   
   
پرسش و پاسخ های زناشوئی,رفع انزال زودرس,اکستندر,پرواکستندر,پرو اکستندر ,بزرگ کننده آلت,انحراف آلت,چگونه سایز آلت خود را افزایش دهیم,اسکندر,بزرگ کردن الت,عدم نعوظ,اکسیر طب,اکسیرتب,زندگی زناشوئی,روابط زناشوئی,رفع انزال زودرس,اکستندر,پرواکستندر,پرو اکستندر,بزرگ کننده آلت,افزایش میل,وکیوم,دستگاه کشنده عضو تناسلی,افزایش طول الت,وزارت بهداشت و درمان,بلندتر شدن آلت,اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی,بیماری پیرونی ,پرواکستندر,اکستندر,پرو اکستندر,انـزال زودرس,مکانیزم نعـوظ و انزال,بدون عوارض ,رشد سریعتر آلت,اندرومدیکال,محصولات توانبخشي جنسی,افزایش سایز در طول و قطر,روش افزایش سایز الت,شريک جنسی,کاندوم,ويروس اچ. آی. وی,انواع انزال زودرس,روش جراحی برای بزرگ کردن آلت,ورزش آلت,دراز شدن,دستگاه وکیوم،آلت تناسلی را بزرگ می کند,زود انزالی,فوت فتیش,ارضا روحی,دستگاه كشنده آلت تناسلي,اندازه طبیعی الت,سرطان پروستات,واريكوسل,بزرگترین ارشیو سئوالات زناشوئی,بزرگترین سایت پرسش و پاسخ,راهنمای مسائل زناشوئی و خانوادگی
هيدروسل,ترامادول,اثار مخرب دارونما,هایپوسپادیاس,اپیسپادیاس,کوردی,لترال کوردی
GEXL Andromedical,Extender Device,Golden erect XL,GEXL,Mini GEXL